Strona główna POWIATY mielecki Druga rocznica śmierci Prezydenta Daniela Kozdęby

Druga rocznica śmierci Prezydenta Daniela Kozdęby

Dziś przypada druga rocznica śmierci śp. Prezydenta Miasta Mielca Daniela Kozdęby, który w wieku 41 lat zmarł 28 lutego 2018 roku.

W imieniu władz samorządowych miasta Mielca Prezydent Jacek Wiśniewski wraz z Zastępcą Prezydenta Adrianą Miłoś na jego grobie na Cmentarzu Komunalnym złożyli wiązanki kwiatów i zapalili znicze.

Msza Św. w intencji Śp. Daniela Kozdęby odprawiona została w minioną środę 26 lutego w kościele parafialnym pod wezwaniem Ducha Świętego w Mielcu przy ul. Pisarka.

Dwa lata temu pożegnaliśmy człowieka, który mimo takiej przeciwności losu jaką była ciężka choroba starał się jak najlepiej wypełniać misję jaką powierzyli mu mieszkańcy naszego miasta podczas wyborów samorządowych w roku 2014. Sprawowanie funkcji prezydenta było dla Niego służbą dla której poświęcił wszystkie siły. Miał wiele planów i zamierzeń, których realizację niestety przerwała ciężka choroba nowotworowa utrudniająca mu sprawowanie funkcji. Do końca swoich dni Daniel Kozdęba walczył z przeciwnościami losu z nadzieją na pokonanie nowotworu. Niestety tej walki nie udało mu się wygrać.

www.mielec.pl