Strona główna POWIATY mielecki Długo oczekiwana inwestycja

Długo oczekiwana inwestycja

Już wkrótce Przychodnia Nr 4 wzbogaci się o jedenaście dodatkowych stanowisk postojowych dla samochodów osobowych. Skorzystają nie tylko pacjenci.

Dobiegają właśnie końca prace związane z rozbudową parkingu wokół Przychodni Nr 4. Zakończone zostały już roboty związane z zabezpieczeniem instalacji technicznych, gotowe są także chodniki od strony ulicy Jagiellończyka. Już wkrótce rozpocznie się układanie podłoża i kostki brukowej na powierzchni całego parkingu.

Z racji bliskości inwestycji od siedziby mieleckiego starostwa częstym gościem na budowie jest Stanisław Lonczak, Starosta Mielecki.
– Uważam, że inwestycja ta przyda się tak pacjentom odwiedzającym znajdujące się w budynku gabinety lekarskie, jak i okolicznym mieszkańcom – ocenił S. Lonczak. – Co ważne, nie zapomnieliśmy podczas inwestycji o osobach niepełnosprawnych. Pokonując niewielki odcinek chodnika można się dostać wprost pod drzwi windy i dalej – do wszystkich gabinetów.

O tym jak potrzebna była ta inwestycja, można przekonać się odwiedzając parking zlokalizowany od frontu budynku, gdzie znalezienie wolnego miejsca jest praktycznie niemożliwe do późnych godzin popołudniowych.

Wartość inwestycji to 173 818,68 PLN. Cały kompleks ma być gotowy na 23 czerwca.

 

www.powiat-mielecki.pl