Strona główna POWIATY mielecki Co z 3. Biegiem Niepodległości? #NaszPatronat

Co z 3. Biegiem Niepodległości? #NaszPatronat

Na najbliższą niedzielę, 7 marca, przełożony został 3. Bieg Niepodległości w Mielcu. Wcześniejszą organizację imprezy uniemożliwiła pandemia COVID-19.

Pierwotnie bieg zaplanowany został na 8 listopada 2020 roku. Niestety, ze względu na wprowadzone rządowe obostrzenia, imprezę dwukrotnie przełożono – najpierw na 7 lutego, a następnie na 7 marca.

Czy w tę niedzielę bieg się odbędzie?

 Intensywnie pracujemy nad tym aby tak się stało. Zbieramy opinie i śledzimy to, co się dzieje w związku z pandemią. Nie pompujemy balonika, ale też widzimy realną szansę na niedzielny start. Ostateczną decyzję postaramy się ogłosić jak najszybciej – przekazuje na facebookowym wydarzeniu Studio Wizualne Damian Gąsiewski, organizator wydarzenia. Ostateczna informacja dotycząca organizacji biegu ma zostać przesłana mailowo do wszystkich zapisanych uczestników biegu.

Bieg Niepodległości organizowany jest pod honorowym patronatem Starosty Powiatu Mieleckiego Stanisława Lonczaka. Uczestników wyzwania czekać będzie 10-kilometrowa trasa zorganizowana wokół mieleckich bulwarów.

Dla uczestników zostaną przygotowane atrakcyjne pakiety startowe. Dodatkowo, każdy z biegaczy, który przekroczy metę biegu, otrzyma pamiątkowy medal.

 

 

www.powiat-mielecki.pl