Strona główna POWIATY Cieżarówka Coca Coli w Sandomierzu

Cieżarówka Coca Coli w Sandomierzu

Znana niemalże wszystkim świąteczna ciężarówka Coca Coli, pojawiająca się na szklanym ekranie już od 1995 roku, zawitała 21 grudnia 2019 r. do Sandomierza. Królewskie miasto stało się jednym z trzech punktów na mapie Polski, razem z Iławą i Chorzelami, w którym pojawiła się kultowa ciężarówka. Przedsięwzięcie to udało się zorganizować dzięki ogromnemu zaangażowaniu internautów, którzy głosowali poprzez media społecznościowe za przyjazdem ciężarówki Coca Coli do danego miasta. 

  Wspólne zdjęcie z Mikołajem na tle rozświetlonej ciężarówka Coca Coli, konkursy z nagrodami i możliwość wykonania personalizowanej puszki Coca Coli, to tylko część atrakcji na jakie mogli liczyć ci wszyscy, którzy stanęli w ogromnej kolejce, by wejść do rozświetlonej ciężarówki Coca Coli, która w sobotnie popołudnie przyjechała do Sandomierza. W ramach wydarzenia odbył się również kiermasz, podczas którego liczni wystawcy zaprezentowali asortyment związany z nadchodzącymi Świętami Bożego Narodzenia.

Wśród uczestników był Marcin Marzec burmistrz Sandomierza, który podziękował wszystkim mieszkańcom, turystom oraz sympatykom Sandomierza za zaangażowanie w akcję oraz życzył wszystkim zdrowych, spokojnych Świąt Bożego Narodzenia. W imprezie wziął udział również Konrad Ląd radny Młodzieżowej Rady Miasta Sandomierza, pomysłodawca wydarzenia, który opowiedział o historii zrodzenia się pomysłu.

Podczas wydarzenia Coca-Cola zaprosiła do wspólnej zabawy przyjaciół i całe rodziny. Można było zrobić między innymi zdjęcie w klimatycznym pokoju Świętego Mikołaja, doświadczyć wirtualnej przejażdżki saniami Świętego Mikołaja dzięki technologii VR i fotelowi pneumatycznemu, dającego wybitnie realistyczny efekt przeżyć oraz przygotować i odebrać spersonalizowaną, świąteczną puszkę Coca-Cola Zero Cukru. Dodatkowo animatorzy prowadzili gry, konkursy i zabawy z nagrodami. Uczestnictwo w atrakcjach świątecznego konwoju było bezpłatne, a tłum oczekujących w kolejce był dowodem na to, że świąteczna ciężarówka Coca Coli było wyczekiwana przez mieszkańców Sandomierza i regionu.

www.sandomierz.pl