Strona główna POWIATY Chcemy pomóc naszym przedsiębiorcom przetrwać trudny czas

Chcemy pomóc naszym przedsiębiorcom przetrwać trudny czas

     Epidemia koronawirusa to nie tylko wyzwanie dla rządzących, służb medycznych czy sanitarnych, ale także dla naszych przedsiębiorców. Kryzys spowodowany zagrożeniem koronawirusem dosięga już mocno gospodarki.

Samorząd Nowej Dęby nie będzie stać obok i biernie przyglądać się rozwojowi sytuacji: chcemy pomóc naszym firmom, które zatrzymują swoją działalność w obliczu epidemii. Razem możemy przetrwać ten trudny czas.

Chcemy razem z przedsiębiorcami rozeznać ich sytuację i oczekiwania wobec gminy, w tym celu publikujemy formularz, który pozwoli nam ocenić skalę problemów, z jakimi się borykają. Formularz nie zamyka żadnej innej drogi z informacją o sytuacji gospodarczej naszych firm. Będziemy też wdzięczni za wszelkie uwagi, które do nas dotrą.

Te wszystkie informacje pozwolą nam samorządowcom przygotować się do pracy w zmienionej rzeczywistości. Budżet będzie musiał być dostosowany do obecnych i przyszłych realiów kryzysowych. Mam nadzieję, że mieszkańcy wykażą zrozumienie dla podejmowanych przez nas zmian budżetowych. Ale tylko w ten sposób pomożemy tym, dzięki którym funkcjonujemy.

 formularz do pobrania – link otwiera się w nowym oknie

Wypełniony wniosek można wysłać drogą elektroniczną na adres: gmina@nowadeba.pl lub poczta tradycyjną na adres: Urząd Miasta i Gminy Nowa Dęba, ul. Rzeszowska 3, 39-460 Nowa Dęba

Wiesław Ordon
Burmistrz

www.nowadeba.pl