Strona główna POWIATY Charytatywny Kiermasz Wielkanocny

Charytatywny Kiermasz Wielkanocny

SZCZEGÓŁY ORGANIZACJI CHARYTATYWNEGO KIERMASZU WIELKANOCNEGO –  01 kwietnia 2022 rok.

 

Organizator:  Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących im. prof. Zbigniewa Strzeleckiego w Sandomierzu

 

1. Do 28.03. 2022 r. – zgłoszenia telefonicznie, mailowo lub osobiście,

2. Kiermasz odbędzie się w godz. 9.00 – 14.00,

3. Organizator zapewnia stoisko o wymiarach ok. 1,5 m x 1,5 m. Można przygotować sobie tabliczkę z nazwą szkoły/instytucji,

4. Stanowiska będą ustawione przy wejściu głównym szkoły od ul. Słowackiego 37,

5. Na sprzedaż można wystawić wszystkie wyroby rękodzielnicze tematycznie nawiązujące do tradycji wielkanocnych i wiosennych typu;  palmy, stroiki, figurki, kartki okolicznościowe i inne dekoracje oraz ciasta (pieczone, bez surowych mas),

6. Wystawcy biorący udział w kiermaszu decydują o cenie swoich prac oraz wyrobów i są odpowiedzialni za ich sprzedaż. Sugerujemy, by ceny były atrakcyjne dla potencjalnie kupujących, aby sprzedać jak najwięcej.

7. Po zakończonym kiermaszu wystawcy przekazują organizatorowi protokolarnie zebraną kwotę pieniędzy.

8. Organizator opublikuje w mediach społecznościowych oraz na swojej stronie www.zstio.pl informacje o zebranej kwocie i przekaże ją w całości na pomoc dzieciom/rodzinom ukraińskim, którzy znaleźli schronienie na terenie miasta Sandomierza i okolic.

9.Wyroby rękodzielnicze, które nie zostaną sprzedane na kiermaszu, wystawcy mogą zabrać ze sobą lub przekazać protokolarnie organizatorowi kiermaszu, który zadba o kontynuację sprzedaży w kolejnych dniach. Informacja o ilości zarobionych w ten sposób pieniędzy zostanie przesłana do poszczególnych instytucji mailowo a zysk przekazany na pierwotny cel tej inicjatywny.

10. Prosimy szkoły i przedszkole z terenu naszego miasta o wsparcie sprzedaży poprzez organizowanie grupowych wyjść, w celu zakupu produktów świątecznych. Np. wychowawcy/opiekunowie klas mogą wcześniej ogłosić informację o takim wyjściu, tak aby rodzice przygotowali dziecko finansowo na taki spacer.

11. W celu uzyskania dalszych informacji prosimy o kontakt telefoniczny pod nr tel. 797 637 683.

Dziękujemy za współpracę i zaangażowanie w realizację inicjatywy.

W imieniu organizatora
Dyrektor szkoły
Krystyna Kobylakiewicz

sandomierz.eu