Strona główna POWIATY Miasto Tarnobrzeg Bezpłatne webinarium „Dofinansowanie do kursów i szkoleń dla przedsiębiorców i ich pracowników...

Bezpłatne webinarium „Dofinansowanie do kursów i szkoleń dla przedsiębiorców i ich pracowników z branży budowlanej”

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Tarnobrzegu zaprasza na bezpłatne webinarium „Dofinansowanie do kursów i szkoleń dla przedsiębiorców i ich pracowników z branży budowlanej”, które odbędzie się 29 kwietnia 2022 r. od godz. 10:00 do 10.40 za pośrednictwem platformy ClickMeeting.

Rejestracja na webinarium odbywa się poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego. W przypadku nie otrzymania wiadomości z potwierdzeniem rejestracji prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem tel. 798 771 220.

Link do webinarium zostanie wysłany w osobnej wiadomości najpóźniej w dniu wydarzenia, tj. 29 kwietnia 2022 r.

W przypadku osób z niepełnosprawnościami prosimy o poinformowanie organizatora o swoich potrzebach. Umożliwi to przygotowanie odpowiedniej pomocy, oraz sprawną obsługę webinarium.

Webinarium jest skierowane do mikro, małych, średnich przedsiębiorstw z branży budowlanej zainteresowanych pozyskaniem wsparcia na szkolenia oraz kursy.

Program webinarium:

Omówienie działania 2.21 Poprawa zarządzania, rozwój kapitału ludzkiego oraz wsparcie procesów innowacyjnych w przedsiębiorstwach z Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój na lata 2014-2020:

1. Powitanie uczestników, przedstawienie oferty sieci Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich

2. Kto może uzyskać dofinansowanie?

3. Formy wsparcia

4. Termin naboru wniosków

5. Proces aplikowania o dofinansowanie.

W spotkaniu weźmie udział  Pani Małgorzata Rogoża przedstawiciel operatora- Dolnośląskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A., która realizuje projekt „Kompetentni Pracownicy Sektora Budowlanego”.

Po webinarium będzie możliwość zadawania pytań.

Organizator webinarium:

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Tarnobrzegu
ul. Sienkiewicza 86 , 39-400 Tarnobrzeg
tel.: 798 771 220, 798 771 194

e-mail: lpi.tarnobrzeg@podkarpackie.pl

tarnobrzeg.pl