Strona główna POWIATY Miasto Tarnobrzeg Będzie festiwal ciast. Mobilizujemy się dla Leonka!

Będzie festiwal ciast. Mobilizujemy się dla Leonka!

Pieniądze niby nie są najważniejsze, ale są sytuacje, że to od nich zależy wszystko, co najważniejsze. Okazało się, że glejak w główce Leonka, pomimo chemioterapii, niestety rośnie. Za dwa tygodnie maluch powinien być w Stanach Zjednoczonych, by tamtejsi lekarze, którzy podjęli się ratującej wzrok i życie chłopca operacji, mogli w porę zadziałać. Czasu coraz mniej, a pieniędzy na leczenie wciąż brakuje. Dajmy z siebie i od siebie wszystko! Tarnobrzeżanie pokazali już, że mają wielkie serca. Wierzymy, że nie opuszczą Leosia i jego najbliższych teraz, na ostatniej prostej.

W niedzielę 24 października odbędzie się „Tarnobrzeski festiwal ciast”. Słodkości czekać będą przy każdym z kościołów w mieście. Zapraszamy! Całkowity dochód z akcji przeznaczony zostanie na leczenie Leonka Kuszaja. Akcję można wesprzeć także piekąc ciasto. Osoby chcące w ten sposób pomóc proszone są o kontakt: 602 586 595.

Przypominamy, cały czas trwa zbiórka na portalu Się Pomaga pod linkiem: https://siepomaga.pl/wzrok-leona  Zapraszamy także na bazarek charytatywny dla Leosia:  https://www.facebook.com/groups/396043201935545/

tarnobrzeg.pl