Strona główna POWIATY Bal karnawałowy Kół Gospodyń Wiejskich w Zrębinie

Bal karnawałowy Kół Gospodyń Wiejskich w Zrębinie

   8 lutego w budynku OSP w Zrębinie odbył się pierwszy bal karnawałowy Kół Gospodyń Wiejskich z terenu Gminy Połaniec. Naszymi gośćmi były także , Pnie z kół z gminy Borowa z miejscowości Sadkowa Góra , Trzciana, oraz Górki.Na spotkanie przybył także zaproszony Burmistrz Miasta i   Gminy Połaniec Pan Jacek Tarnowski, który skierował do wszystkich gości wiele ciepłych słów.

Pomysłodawczyniami   tego wydarzenia były członkinie Koła Gospodyń Wiejskich ,,Z Natura w Tle” w Zrębinie.Panie z koła samodzielnie przygotowały poczęstunek na tą okoliczność.Dzięki temu spotkaniu można było lepiej się poznać, wymienić  doświadczeniami, a przy tym świetnie się bawić .Warto wspomnieć, iż każde koło przywiozło ze sobą coś pysznego do degustacji co pozwoliło na wymianę przepisami kulinarnymi wśród członkiń kół.

     Podczas imprezy nie zabrakło mnóstwa pozytywnych wrażeń i uśmiechu. Były wspólne śpiewy i tańce. Organizatorzy cieszą się ,że wszyscy przybyli goście potrafili się tak pięknie integrować i organizować wspólną zabawę.

     Mamy nadzieję , że takie wydarzenie na stałe wpisze się w kalendarz lokalnych imprez.

Małgorzata Bednarska
www.portal.polaniec.eu