Strona główna POWIATY Ankieta dla seniorów

Ankieta dla seniorów

– Nie jest tajemnicą, że stalowowolskie środowisko senioralne jest wyjątkowo silne i prężnie działające. Z podziwem patrzę na Państwa energię i pozytywne inicjatywy. Pokazujecie, że złote lata życia nie muszą być nudne. Pomimo pandemii i pewnych ograniczeń, które pojawiły się w naszym życiu, chciałbym Państwa prosić o zaangażowanie się w kolejny projekt wspierający rozwój naszego miasta i poświęcenie kilku chwil na wypełnienie ankiety, skierowanej do osób starszych, w wieku 60+, z terenu Stalowej Woli – mówi Lucjusz Nadbereżny prezydent miasta Stalowej Woli.

Mając na uwadze dobro naszych mieszkańców, chcemy już dziś optymistycznie spojrzeć w przyszłość i poszukać rozwiązań, które poprawią jakość życia stalowowolskich seniorów oraz będą odpowiadać na ich potrzeby. Z tego względu zależy nam na poznaniu ich problemów, oczekiwań, opinii i zainteresowań.

Tylko dzięki wspólnemu zaangażowaniu możemy pozyskać duże wsparcie dla Stalowej Woli.
KAŻDY GŁOS SIĘ LICZY!
Ankieta będzie prowadzona w dniach 29 kwietnia – 6 maja 2020 r.

LINK DO ANKIETY

Badanie jest elementem realizowanego przez miasto projektu pt.: „MODELOWE ROZWIĄZANIA NA TRUDNE WYZWANIA – Program Rozwoju Lokalnego i Instytucjonalnego Stalowej Woli”, w ramach programu „Rozwój lokalny”, dofinansowanego ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego 2014 – 2021 i Norweskiego Mechanizmu Finansowego 2014-2021. Stalowa Wola znalazła się w gronie 54 miast, z których każde walczy o pozyskanie 40 mln zł na działania rozwojowe. Jedynie 15 będzie mogło uzyskać dofinansowanie. Musimy wykorzystać tą szansę i przygotować najlepszy program rozwoju dla naszego miasta, uwzględniający także potrzeby środowiska seniorów.

www.stalowawola.pl