Strona główna POWIATY Miasto Tarnobrzeg 8 medali UKS Delfin w zawodach Feniks Pool Party w Dębicy

8 medali UKS Delfin w zawodach Feniks Pool Party w Dębicy

W dniach 20-21.11.2021 w Dębicy odbyły się zawody z cyklu Feniks Pool Party – 1 edycja. W tym czasie również odbyła się kadra wojewódzka młodzków na której przebywała dwójka naszych zawodników Igor Majewski i Bartłomiej Skwara. Jedną z atrakcji na tych zawodach była wizyta Fundacji Otylii Jędrzejczak, która odwiedziła miasto Dębicę z projektem „Zero Jest Ok”. W zawodach startowało ponad 360 zawodników i zawodniczek z 32 klubów całej Polski. Były to ciekawe zawody z mnóstwem niespodzianek. Klub UKS Delfin reprezentowała 5 osobowa ekipa w składzie: Kamila Skwara, Igor Majewski, Bartłomiej Skwara, Albert Borkowski, Nikodem Naróg, która wywalczyła 8 medali (2 złote, 2 srebrne, 4 brązowe). Wśród najlepszych zawodników w kategorii 16 lat i starsi na drugim miejscu uplasował się nasz zawodnik Nikodem Naróg.