Strona główna POWIATY 8 marca w Staszowie

8 marca w Staszowie

Międzynarodowy Dzień Kobiet to wyjątkowe święto, podczas którego w sposób szczególny doceniamy wszystkie Panie. W Staszowie z tej okazji od kilku lat odbywają się koncerty dedykowane Paniom z gminy Staszów. W tym roku, 8 marca, miał miejsce specjalny koncert zespołu Baranovski.

Uśmiechy, kwiaty, wspaniała muzyka, ciepłe słowa i życzenia. Tak wyglądał koncert z okazji Dnia Kobiet zorganizowany w Staszowskim Ośrodku Kultury. Z Leszkiem Kopciem, burmistrzem miasta i gminy Staszów oraz Wojciechem Baranowskim niedzielny wieczór w SOK-u spędziło ponad 250 Pań.

Burmistrz Leszek Kopeć witał osobiście każdą przybyłą na koncert kobietę, obdarowując ją symbolicznym tulipanem. – Kobiety są porównywane do różnych cudów świata. Ja chciałbym porównać kobiety do powietrza, bez którego nie da się żyć. Szczególnie my, mężczyźni żyć bez kobiet nie możemy. Dzięki wam rozwijamy się, pracujemy, płaczemy, śmiejemy, tworzymy rodzinę i żyjemy szczęśliwie. Dziś chcę w imieniu własnym i wszystkich mężczyzn podziękować za wszystko co robicie dla nas. Za to, że jesteście, uśmiechacie się, kochacie. Życzę zdrowia, uśmiechu, szczęścia i radości – mówił włodarz. Składając życzenia burmistrz wręczył także kwiaty swojej mamie oraz Annie Krupce, sekretarzowi stanu w Ministerstwie Sportu.

Zespół Baranovski spotkał się z bardzo ciepłym przyjęciem. Wykonawca przebojów takich jak „Czułe miejsce”, „Dym”, czy „Luźno” dał wspaniały koncert prezentując nie tylko klimatyczną muzykę na żywo, ale także szybko zdobywając sympatię widowni. Po trzech bisach na wszystkie Panie czekał słodki poczęstunek i lampka szampana. Po koncercie można było także spotkać się z zespołem, nabyć płytę zespołu Baranovski, zdobyć autograf oraz zrobić sobie zdjęcie z muzykami.

www.staszow.pl