Strona główna POWIATY 100% Sandomierza za 50%

100% Sandomierza za 50%

Pragniemy poinformować, że po raz kolejny w Sandomierzu, zorganizowana zostanie akcja „100% za 50%, czyli weekend za pół ceny”. Termin tej akcji zaplanowano na 20-22 marca br. Poprzednie edycje tego typu spotkały się z bardzo dobrym i szerokim odbiorem. Chęć udziału w wydarzeniu zgłosiły wówczas: instytucje kultury, sportu, pracownie artystyczne, stowarzyszenia, a także obiekty noclegowe, restauracje, kawiarnie, które wyraziły chęć obniżenia cen poszczególnych produktów i usług do 50%.

Wydarzenie jest elementem promocyjnym miasta Sandomierza, mającym na celu ożywienie tzw. „martwego sezonu”, zintegrowanie społeczności lokalnej, jak również prezentację towarów i usług znajdujących się w ofercie Partnerów, poprzez ich sprzedaż po obniżonej cenie przez czas trwania akcji promocyjnej.

Chcielibyśmy zachęcić osobiście każdego z Państwa do wzięcia udziału w akcji. Jeśli wyrażacie Państwo chęć udziału prosimy o e- mail zwrotny na adres: tomasz.chmiel@um.sandomierz.pl do dnia 6 marca 2020 r.

Prosimy również osoby zgłaszające swoje podmioty do akcji o przesłanie poglądowej fotografii własnej promocji (np. restauracje mogą wysłać zdjęcie potraw serwowanych w tych dniach po obniżonych cenach).

Podmioty zgłaszające swój udział w akcji są umieszczane na liście znajdującej się na stronie miasta, na profilu facebookowym, polubionym  przez ponad 25 000 osób, na drukowanych materiałach promocyjnych: plakatach, ulotkach które zostaną przekazane do Państwa, a także umieszczone w Centrum Informacji Turystycznej. Sama akcje będzie szeroko reklamowana w mediach regionalnych.

W akcji będą brały udział podmioty świadczące zniżki o co najmniej 50%. Oferty typu: pierwsze danie w normalnej cenie, drugie 50% taniej, będą odrzucane.

www.sandomierz.pl